HABERLER

AKCIN GROUP HAKKINDAKİ HABERLER

HABERLER


Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Endüstriyel Mutfak Ürünlerinde Bir Lider

Profesyonel mutfak dünyasında bilinen bir marka olan Arisco endüstriyel mutfak ekipmanları bu sektörün ihtiyacını tek başına karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Bizler de satışını yaptığımız, eğitimini verdiğimiz ürünlerde her zaman en iyi olanı hedeflediğimiz için Arisco markasını tercih ediyoruz.

Logo
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Hizmet sektöründe birçok kurum ve kuruluşun mutfak kısmında ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak ekipmanları vardır. Verilen hizmetin büyüklüğüne göre ekipman ihtiyacı değişiklik gösterebilir. Değişmeyen tek bir unsur vardır o da kalitedir.

Logo
Profesyonel Çamaşırhane Hizmeti

Akçın Grup olarak yaptığımız işler sonucunda, Kıbrıs kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başardık. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, yıllardır bu hedefimizi sürekli kılmaya gayret ediyoruz.

Logo
Endüstriyel Mutfak'ta Kıbrıs Öncüsü

Endüstriyel Mutfak Kıbrıs Öncüsü Akçın Grup olarak, endüstriyel mutfak Kıbrıs aramalarında ilk karşınıza çıkan isimlerden biriyiz. Peki bizi bu kadar güçlü yapan ve sektörün öncüsü olmamızı sağlayan şey nedir? Kısaca belirtmek gerekirse, sektörün beklentilerini bilmek...

Logo
Arisco Endüstriyel Mutfak Çözümleri

Arisco endüstriyel mutfak çözümleri ile bilinen bir markadır. Hizmet çeşitliliğine göre tasarladığı birbirinden özel mutfak ürünleri ile tüm ihtiyaçları karşılamayı başarmıştır.

Logo
Alliance Group Çamaşır Makineleri Kıbrıs'ta

Akçın Grup olarak bizler, dünyaca ünlü çamaşır makineleri ile bilinen Speed Queen markasının sahibi Alliance Group Kıbrıs bayilik ve teknik servis hizmetlerini yürütüyoruz.