KURUMSAL

HAKKIMIZDA Kİ BİLGİLER

Tarihçe


Akçın Group of Companies Limited 1995 yılında Niyazi Akçın ve iki ortak olarak temizlik sektöründe faaliyete başlayan şirketimiz 1999, yılında Niyazi Akçın ve ailesi ile Akçın Group of Companies Limited Şirketi olarak faaliyetlerine ticareti, çamaşırhane hizmetlerini ve üretimi de ekleyerek temizlik sektöründe öncü kuruluş olarak adından söz ettirmiştir.

Geçen 20 yıllık süreçte Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş. ,Yaşar Holding, Renksan Group, Tolon Sanayi Tipi Çamaşırhane Makineleri, Çözüm Mutfak, Alliance Group , Turunç Kozmetik , Netpak Elektronik Plastik Ltd. gibi sektörün söz sahibi markalarının Kıbrıs bayiliğini ve yetkili teknik servis ünvanını almış olan şirketimiz dünya devlerini ülkemizde en iyi şekilde temsil etmektedir.

“ Üretmeyen Toplumlar Yok Olmaya Mahkumdurlar” gerçeğini çok iyi bilen şirketimiz mop çeşitlerini ve askı üretimini de kendi tesisinde üreterek ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Endüstriel ve parekente sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren şirketimiz ,bugün 1000’in üzerinde aktif müşteriye sahip olup değerli iş ortaklarımıza iyi bir hizmeti verebilmek için 250 personeli, Lefkoşa’da bulunan 3500 metrekare ofis ve depoları, 25 adet araç filosu , temizlik makineleri ve Güzelyurt’ta bulunan 300 metrekare Çamaşırhane ve Kurutemizleme Fabrikası ile işinin başındadır.Vizyonumuz

İş ortaklarımızın birinci tercihi olmaktır.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın maliyetlerini minimuma indirirken, karlılıklarını, kaliteyi ve verilen hizmeti seviyesini en üst seviyede tutmayı başarmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz


  • Şeffaflık
  • Yaratıcılık
  • Kalite Anlayışı
  • Çalışkanlık ve Özveri